Kraków, Kazimierz, ul. Starowiślna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
320 000 PLN
Powierzchnia
31 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
3

Mamy przyjemność prezentować nowe mieszkanie przy ul. Starowiślnej w Krakowie.
Prezentowane na zdjęciach mieszkanie ma 31m2 powierzchni użytkowej (nie po podłodze).

Prezentowana oferta mieszkania jest jedną z najlepszych propozycji, jeśli myślisz o inwestycji w Krakowie, jak i jako propozycja do zamieszkania.
Nasi specjaliści pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę dla Ciebie, zajmujemy się wyszukiwaniem mieszkań z rynku pierwotnego w najlepszych cenach!

Finanse:
Cena mieszkania 320 000 zł brutto
BRAK PODATKU PCC

Zakończenie realizacji inwestycji: 15.09.2019r.

Serdecznie zapraszam w celu poznania szczegółów:
+48 799 154 037

Mieszkanie nowe, w stanie deweloperskim.
Wyposażone jest w nowy piec gazowy dwufunkcyjny, kaloryfery, instalację elektryczną oraz instalację gotową do podłączenia klimatyzacji.
Okna drewniane - nowy typ.

Lokalizacja:
Kamienica zlokalizowana jest w samym sercu Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie ulic: Dietla, Wielopole, Świętej Gertrudy.

Budynek został odnowiony w tym roku. Nowa elewacja. Wyremontowane piony - nowa instalacja gazowa, nowa instalacja elektryczna. Nowy dach. Ocieplenie poddasza pianą poliuretanową. Odnowione zostały także klatki schodowe i balkony.

W tym budynku mamy w ofercie jeszcze mieszkania w następujących metrażach: 31m2, 48m2, 52m2 z balkonem. Proszę pytać o dostępność.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU Z NAMI, POMOŻEMY CI ZNALEŹĆ ODPOWIEDNIE MIESZKANIE A PÓŹNIEJ BEZPIECZNIE JE WYNAJMIEMY
POSIADAMY WIĘCEJ INWESTYCJI NA TERENIE CAŁEGO KRAKOWA.

Kontakt: +48 799 154 037
biuro@krakownieruchomosci.eu
Biuro nieruchomości: HOMELAND

Rafał Fornalczyk

Rafał Fornalczyk

Specjalista ds nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę www.krakownieruchomosci.eu dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest www.krakownieruchomosci.eu z siedzibą przy Plac Wolnica 13, 31-060 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@krakownieruchomosci.eu… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu